Az Európai Parlament és a Tanács 1222/2009/EK rendelete alapján, minden 2012 júniusa után gyártott és az EU területén belül értékesített gumiabroncs* esetén 2012. novembertől az értékesítés helyén vagy magán a gumiabroncson címkét kell elhelyezni
Kezdjük azzal, hogy eldöntjük, érdemes-e egyáltalán új "lábbelit" húzni az autónkra. A helyzet az, hogy amellett, hogy a téli és a nyári autógumikon különböz? a mintázat, ezek az abroncsok még eltér? min?ség? gumiból is készülnek.